BİYOGRAFİ

Kapadokya düğün fotoğrafçısı Kadir Taha Bilen olarak bilinen, işinde farkındalık yaratan bir profesyonelin otobiyografisi..

Kapadokya DÜğün Fotoğrafçısı Kadir Taha Bilen

Herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşündüğünüz bu mutlu gününüzde, anı ölümsüzleştirecek düğün fotoğraflarınızı da en ince ayrıntısına kadar düşünecek birine bırakın.

Kadir Taha BİLEN 1993 yılında Nevşehir'de doğdu. Küçük yaşlarda babasının kendisine aldığı oyuncak fotoğraf makinesi ile başladı fotoğraf sevdası. İlkokul, lise ve üniversite öğrenimini tamamlayana kadar, fotoğrafçılık sektörünün öncülerinden Babası'nın tecrübeleri ile fotoğrafçılıkta kendini geliştirdi. Eğitim hayatını Nevşehir'de tamamladı ve kapadokyada fotoğrafçılık alanında ilklere imza attı.

Kadir Taha BİLEN bugün 12 yıllık düğün fotoğrafçılığının getirdiği tecrübe ile Nevşehir Kapadokya'da profesyonel düğün fotoğrafçılığı ile misyon ve vizyon çizgilerinden ödün vermeden alanında sanat yaratmakta.

Instagram Hesabımdan

Çekimlerimizden en güncel ve sıradışı düğün fotoğraflarını kaçırmamak için bizi instagram hesabımızdan takip etmeyi unutmayın.

kadirtahabilen