Kapadokya gün geçtikçe popülerliğini artıran, farkındalık yaratan bir turistik yeri haline geldi. Eskiden birçok Türkiye insanı kültüründe tatil sadece denize girmekten ibaretti ama artık bu durum yavaş yavaş yerini yeni nesil ile beraber, gezmeler, grupça eğlenmelere devrediyor. Bunu siz de sosyal medya hesaplarınızda çekilmiş Düğün, Sünnet vb Fotoğraflarından görüyorsunuzdur.

Tabi durum böyle olunca insanların en mutlu günleri olan Düğünler, ailelerin sünnet, davet gibi önemli konulardaki organizayonları da bu derece güzel görsele sahip kapadokya'yı akıllara getiriyor.

Kapadokya Tarih boyunca hep insanoğlunun ilgisini çeken bir bölge olmuştur. Fakat ulaşım süresinin çok çok uzun olması, yaz ve kış aylarında çekilen yol sıkıntıları vb. gibi durumlardan sebeple bu bölgeyi diğer turistik yerlerin gölgesinde bırakmıştır.

Ama artık gelişen teknoloji ve ulaşım imkanları ile İstanbul'dan Kapadokya'ya (Nevşehir) 1 saatlik bir uçuş süresi ile ulaşılabiliyor. Ki bölge içerisindeki yolların organize edilmesi ve ulaşımın kolaylaştırılması sonrası artık çok çok daha canlı ve diri bir bölge durumunda Kapadokya.

Artık İstanbul'daki bir çift için düğün öncesi kapadokya da eşsiz fotoğraflar çekinmek ve hayallerindeki görselliğe ulaşmak çok kolay.

Profesyonel olarak hizmet veren Nevşehir'in eski tecrübelerinden Kapadokya Düğün Fotoğrafçısı Kadir Taha Bilen, bu güzel günlerde sizlere eşlik etmek için sizin ulaşmanızı bekliyor.